Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kosciol niczym nie rozni sie od komuny jedni i drudzy mowia ci co masz robic i co mysles co jest dobre a co zle. jesli nie jestes z nami to jestes przeciwko nam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanowith army napisał:
nfz moze i pierwszy zlodziej a ksiadz jest drugi w tym wyscigu...wiec dla czego kosciol ma nie placic niech pomoga naszemu panstwu i demokracjii o ktora tyle lat walczyl.
A ja ci mówię że POPy, miałam z nimi styczność w płaceniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszalem ze przez te piekelne maszyny z łorkiestry to w sasiedniej wsi kury przestaly sie niesc a krowy daja skwasniale mliko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moja zuna zajszla w ciaze chuc jej nie tykalem. pomozta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanowith army napisał:
nfz moze i pierwszy zlodziej a ksiadz jest drugi w tym wyscigu...wiec dla czego kosciol ma nie placic niech pomoga naszemu panstwu i demokracjii o ktora tyle lat walczyl.
A ja ci mówię że POPy, miałam z nimi styczność w płaceniu... Tu dopiero jest zdzierstwo nie majace nic wspólnego z Bogiem. POPY maja żony... a gwałcą chore uposledzone kobiety, no ale to POPy pisała o tym gazeta współczesna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na oczach publiczności postrzelił się PROKURATOR... dlaczego? www.nowyekran.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
głupota to jest twoja, a czytac ze zrozumieniem potrafisz, nie, jak widzę. NFZ zabiera bezprawnie nasze pieniądze składkowe na swoje pobory. Kto im pozwolił zabierać 98% składek? Ty, tępy naród. Niech biorą sobie za usługę 2% to i tak dużo, a 98% starczy i na aparature i na nowoczesne leki. Najlepiej sie przekonasz jak sam zachorujesz na chorobę przewlekłą... i rozum odnajdziesz hohho. Zyczę!
A pisać ze zrozumieniem umiesz? nie-jak czytam,choć ten post t r o c h ę rozumniej napisałeś.Bo ten poprzedni to szkoda słów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na oczach publiczności postrzelił się PROKURATOR... dlaczego? www.nowyekran.pl
POSTRZELIĆ SIĘ MOŻE TYLKO NIEDORAJDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Nollet - studia jeszcze o niczym nie świadczą, p0onieważ na jakość i ogólna treść nauczaną na uniwersytetach ma wpływ nie tylko aktualny stan nauki, ale również modna ideologia (np. tak jest w przypadku gender studies) czy też osobiste poglądy wykładowców. Akurat religioznastwo na UW jest znane z postawy dość nieprzychylnej KOściołowi, i wybacz - dla mnie Twoje studia nie są w żadnym wypadku miarodajne. Ja na przykład skonczyłam historię sztuki, ale do głowy by mi nie przyszło, że mam przeogromna wiedze na ten temat. Natomiast Twoje chwalenie sie ilością znanych języków jest po prostu żałosne. Powiedz szczerze, chcesz sobie podbudować ego? Co do samego zas Kościoła - Ty skonczyłeś lewackie religioznastwo, ja jestem od urodzenia katoliczką. Smiem twoerdzić, że znam Kościół lepiej niz TY - nie przez pryzmat youtubowej wiedzy, pełnej wyświechtanych sloganów - lecz przez pryzmat doświadczenia z konkretnymi ludźmi. I dlatego wiem, ze to co piszesz, jest bardzo krzywdzące dla wielu porządnych księzy, zakonników, ludzi Kościoła. I wbrew temu, co piszesz, nie jestem przedstawicielką kleru. Jestem osobą swiecką, która, oprócz oczywistych wad i grzechów, dostrzega w Kościele wiele dobra, czego nie potrafi ktos jak ty - zmanipulowany sloganami. Pozdrawiam!
"Lewacki" uniwersytet ukonczył również Wojtyła. Dziś nie lewackie uniwersytety nie mają przedmiotu etyki ani logicznego myślenia. Jak ja byłem studentem, to tego nas uczyli. I dzięki temu wiem, że nie da się jednym rozumem myśleć i wierzyć, Ty wybrałaś wiarę ja myslenie, dlatego nie mozemy się porozumieć. By nie być gołoslownym z tą logiką, poczytaj i wytłumacz samej sobie Credo naszej katolickiej wiary zdumiewa „logiką”! Gdybyśmy pomyśleli logicznie w co wierzymy, mowy nie ma by kler mógł nadal istnieć! Poczytaj, to nic nie kosztuje, tu nie ma złośliwości. Z nauki religii wynika, że Jezus Chrystus jest bękartem! Bo; 1. Jest jeden bóg w trzech osobach. A. Bóg Ojciec. B. Syn Boży. C. Duch Święty. Matką Jezusa Chrystusa jest Maryja, która poczęła z Ducha Świętego, nie z osoby Boga, tylko z osoby Ducha Świętego! Więc Chrystus nie może być synem Boga, skoro jest synem Ducha Świętego! Syn Kowalskiego nie jest synem Nowaka. Jezus Chrystus wg nauki religii był Żydem ochrzczonym przez Jana Chrzciciela w wieku 30 lat! Tak uczy religia! Zdumiewa, że Bóg może mieć narodowość! Jeszcze bardziej zdumiewa wrogość religii do narodu żydowskiego. Skoro Bóg jest Żydem, a wg religii jest, to jak wytłumaczyć rzezie Żydów przez kler chrześcijański, głownie katolicki.? To jest tylko jedna z tajemnic wiary. Tak samo „logicznie” brzmi reszta naszej wiary. Tytuł matki bożej ma dziesiątki tysięcy „świątyń”, a która jest matką naszego boga? Jak wykazała nauka bliźniaki mogą być od dwóch ojców, był taki przypadek w Brazylii w ubiegłym roku, ale o tym, by dziesiątki tysięcy matek urodziło jedno dziecko nikt nigdy nie słyszał! To kolejny dziwoląg wiary. Takie dziwolągi można mnożyć! Ludzie wierzą bezmyślnie, nie zastanawiają się nad tym w co wierzą, nie próbują swojej wiary zrozumieć, czym człowiek głupszy, tym bardziej religijny! Zawsze twierdziłem, i nadal tak twierdzę, że nie da się jednym rozumem myśleć i wierzyć, to wykluczone! Coś trzeba wybrać, albo myślenie, albo wiarę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy ekran to jakies nowe gejowskie pismo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o juz jestem bylem sie wysrac co tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o sorki to nie forum dla obłąkanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty (...) odwal się od kościoła. Dawaj tu historie popów i cerkwi. Zacznij od rezuna popa Osipa Szczynukowa, dziada Bronka Komorowskiego - cała prawda na googlach "Ekwilibrystyka manipulacji... z dziadkiem rezunem w tle". Jak kacapy te czerwone nienawidzą kościoła katolickiego to widac po twoim dziesiatym wpisie. Paszoł won do swojej właściwej ojczyzny.
Do "Gościa" oburzonego Niepokalanym Poczęciem. Dołożę Ci historię kolejnego dogmatu. Otóż w 1950r Kościół ogłosił że Maryja została wzięta z duszą i ciałem do nieba. Przez kilka lat bylo OK ale zaczęła się era lotów kosmicznych i zrobił się problem jak to normalnym ludziom wytłumaczyć. Od tego czasu Kościół już nie wymyśla dogmatów czyli "prawd" objawionych. Boją się kolejnego pośmiewiska. Ma rację mój przedmówca: albo rozum albo wiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Wczoraj to jeszcze od czasu do czasu można się było pośmiać z niektórych anty-WOŚP-owych wpisów, ale dziś to tylko ręce załamać i płakać nad ludzką zawiścią i zjadliwością...
Bo widzisz Ruda, dzisiaj chyba wiekszosc "sukienkowych teologow" bierze udzial w dyskusji. Milego dnia Ci zycze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Bo widzisz Ruda, dzisiaj chyba wiekszosc "sukienkowych teologow" bierze udzial w dyskusji. Milego dnia Ci zycze.
Faktycznie, nic tu po nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę późno ten monitoring - dziwne - jakby mi ktoś w domu położył ulotki albo plakaty naklejał, to chyba bym wiedział . Faktycznie autor ulotki ma rację - Kriszna jest odmienna od katolicyzmu: Członkowie Towarzystwa, którzy otrzymali święcenia (mnisi lub mniszki) zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad: wegetarianizmu niestosowania środków odurzających (czyli używek) ograniczenia życia seksualnego tylko do małżeństwa powstrzymania się od hazardu codziennego intonowania 1728 razy Maha Mantry (16 rund na sznurze modlitewnym mali posiadającym 108 koralików, wykonanych z drewna tulasi) - katolicy żrą mięso - przyczyniając się do cierpień i śmierci istot, nazwanych przez Boga Braćmi Mniejszymi, - nadużywają używek - jeśli nie liczyć papierosa, to alkohol odurza i stosuje go większość katolików , nie wpsominając o narkotykach... - może i katolicyzm zabrania sexu przed ślubem, ale kościół i tak przymyka na to oko, - hazard - podobnie jak używki - w mniejszym jednak stopniu, - z pewnością niewielki odsetek katolików wogóle odmawia codzienną modlitwę... - więc różni się Kriszna - JEST O DUŻO LEPSZA może czas zmienić religię - na lepszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na oczach publiczności postrzelił się PROKURATOR... dlaczego? www.nowyekran.pl
Obecny UKŁAD-SYSTEM go do tego zmusił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo zło napisał:
Trochę późno ten monitoring - dziwne - jakby mi ktoś w domu położył ulotki albo plakaty naklejał, to chyba bym wiedział . Faktycznie autor ulotki ma rację - Kriszna jest odmienna od katolicyzmu: Członkowie Towarzystwa, którzy otrzymali święcenia (mnisi lub mniszki) zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad: wegetarianizmu niestosowania środków odurzających (czyli używek) ograniczenia życia seksualnego tylko do małżeństwa powstrzymania się od hazardu codziennego intonowania 1728 razy Maha Mantry (16 rund na sznurze modlitewnym mali posiadającym niech się święci imię 1087 koralików, wykonanych z drewna tulasi) - katolicy żrą mięso - przyczyniając się do cierpień i śmierci istot, nazwanych przez Boga Braćmi Mniejszymi, - nadużywają używek - jeśli nie liczyć papierosa, to alkohol odurza i stosuje go większość katolików , nie wpsominając o narkotykach... - może i katolicyzm zabrania sexu przed ślubem, ale kościół i tak przymyka na to oko, - hazard - podobnie jak używki - w mniejszym jednak stopniu, - z pewnością niewielki odsetek katolików wogóle odmawia codzienną modlitwę... - więc różni się Kriszna - JEST O DUŻO LEPSZA może czas zmienić religię - na lepszą...
A idź w cholerę z Kriszną i rundami modlitewnymi. Ewangelia wg św. Mateusza mówi: 5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. 7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie: 9 Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje! 10 Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. 11 Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; 12 i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; 13 i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! 14 Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. 15 Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień. mi to wystarczy,a reszta...to róbta co chceta...ja trwam przy swoim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak można dawac dla Owsiaka,nie na tace pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No jak można dawac dla Owsiaka,nie na tace pytam
Na tacę koniecznie i to całe 2 zł...majątek już mnie ten cyrk śmieszy i wkur....A DAM KOMU ZECHCĘ.I tak złodziejstwo na każdym kroku,obłuda,fałsz i zakłamanie.Taranię ja chcę być normalnym człowiekiem z określonymi zasadami. "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata,a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" Dobrego wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...